fbpx

 

Плануєте ремонт вдома? Шукаєте нову підлогу для кухні або ванної кімнати? Ласкаво просимо до світу підлог Quick-Step. Незалежно від Ваших уподобань — вишукана вінілова плитка або практичні переваги ламінованої підлоги, Ви точно знайдете підлогу собі до смаку та потреб. І це ще не все, оскільки підлоги Quick-Step легко укладати, і вони розроблені для того, щоб залишатися красивими протягом багатьох років.

 

 

 

PARADOR виходить на новий рівень індивідуального оформлення інтер’єру, представляє нові колекції ламінованих підлог. Завдяки інноваційним технологіям, новим методам виробництва та незвичайному декору, в колекції PARADOR Ви знайдете необмежену кількість можливостей: від сучасних графічних дизайнерів до унікальних інтерпретаційних матеріалів, таких як сталь, бетон, а також практично такі як оригінальний декор дерева. Ви будете захоплюватися унікальними дизайнами та високоякісними матеріалами.

 

 

 

Ми, команда arbofari, з 2005 року працюємо на ринку підлогового покриття багатьох регіонів України. Досвід і розуміння проблем клієнтів підштовхнули нас у 2015 році створити власну марку дерев’яної підлоги Arbofari, під якою стали випускати паркетну, масивну та інженерну дошку в Україні та Чехії.
Ми любимо працювати з деревом, розуміємо всі його переваги та специфіку, і дуже радіємо коли бачимо, якими задоволеними залишаються клієнти, які отримують саме таку підлогу, яку вони хотіли.

 

 

 

Компанія Balterio, це підрозділ одного з крупніших на багатьох світових ринках виробника деревоволокнистих плит S.A. Spanolux N.V .. Виробництво засноване в м. В’єльсальм, в самому серці Бельгійського краю з обширними лісами. Інноваційна автоматизована система виробництва та складання гарантує високу якість за доступну ціну, гарантуючи при цьому гнучкість сервісу та логістики. Ламіновані підлоги Balterio реалізуються в більше ніж 85-ти  країн світу.

 

 

Почавши свою діяльність в Антальї в 1984 році з мрією про переробку і поліпшенні деревини для приватних осіб і установ за допомогою розробки технологій, сьогодні AGT (Технологія поліпшення деревини) є однією з провідних компаній в галузі меблевих компонентів. На своїх сучасних виробничих потужностях, створених в організованій промисловій зоні Анталії на загальній площі 450 тисяч квадратних метрів; AGT надає послуги меблевому і декоратівниму секторам з виробництвом МДФ, МДФ-лам, панелей, профілів, а також будівельному сектору з виробництвом паркету і плінтусів.

 

Ще в 1641 р. Обробка та робота з деревиною спочатку почалася з двох невеликих пилорам у мальовничій частині півдня Норвегії. Yорвезька спадщина досвіду та майстерності робить продукцію унікальною на міжнародному ринку. Маючи коріння та досвід, який cягає більше 370 років, Boen отримує сили бути сміливими, новаторськими та креативними. Справжня пристрасть до трендів надихає на  розробку продукції і залишає  актуальними та помітними у світі, що швидко змінюється.

 

 

 

Компанія «Royal Parquet» почала свою діяльність і успішно розвивається в сфері підлогових покриттів з 2010 року. В даний час «Royal Parquet» є представниками провідних європейських і вітчизняних виробників паркетної продукції. Одне з пріоритетних напрямків, виробництво і продаж масивної і паркетної дошки. Що і підтверджує розвиток в цьому напрямку.